A A A

Porady Dekoratora  • ZASADY DOBORU KOLORÓW DO WNĘTRZ
    Można uznać,  że ciemne,  głębokie kolory zmniejszają optycznie wnętrze ale też tworzą przytulną atmosferę.Są ciekawym dopełnieniem, doskonałym tłem dla dodatków stwarzających klimat pomieszczenia. Dodatki nabierają "życia" jeżeli tło jest zdecydowane kolorystycznie.
    Barwy jasne, chłodne dają wrażenie lekkości, czystości, przestrzeni-uspokajają.
Nie ma kolorów "dobrych" lub obowiązkowych dla danego rodzaju pomieszczenia. Ważne jest aby wnętrze spełniało nasze oczekiwania, wpasowało się w naszą osobowość i styl życia.
    Zestawy kolorystyczne, które są bardzo harmonijne "bez ryzyka" szybciej się zestarzeją i znudzą, tak jak modny bibelot pozbawiony oryginalności i indywidualności.
Namawiam więc do eksperymentów kolorystycznych i odważnych zestawień.
 


  • TAPETY?
    Wzorzyste tapety są bardzo efektowne i modne. Tworzą jednak bardzo dominujące tło, do którego trudno dobrać odpowiednie meble i dodatki. Nadają jednak pomieszczeniu zdecydowany styl i charakter.  • KLASYKA?
    Jeżeli nie masz ochoty na eksperymenty we własnym mieszkaniu, nie pociągają Cię nowości a chcesz mieć modne wnętrze... zdecyduj się na klasykę. Klasyka nigdy nie wychodzi z mody !  • SALON
  Salon jest zazwyczaj najważniejszym pomieszczeniem w domu. Jest również największym pomieszczeniem, gdzie spotyka się cała rodzina i zaproszeni goście.
Wystrój salonu jest bardzo ważny, dlatego przedstawię kilka najważniejszych stylów, na stworzenie niepowtarzalnego i efektownego wnętrza ....... ---->   WYBIERZ   SWÓJ   STYL